Kaarten He'k Wat Van Oe An?

De kaarten voor het openlucht theaterspektakel "He'k Wat Van Oe An?" zijn vanaf nu bij ons verkrijgbaar!

He'k wat Wat Van Oe An? is een groot regionaal openlucht theaterspektakel van, voor en door Oldenzaal en wijde omgeving. Het evenement zal plaatsvinden op 5, 6, 7 en 8 oktober 2017 op Het Hulsbeek in Oldenzaal. Met typisch Twentse humor! Zowel in de voorstelling als in het randprogramma kunnen plaatselijke professionals en amateurs meedoen met het hartverwarmende spektakel.

D'r án met de lippe! Een nieuwe geschreven script vol regionale geschiedenis, humor en ontroering. Door Laurens ten Den (schrijver en acteru van o.a. Jonge Leu en Oale Groond, Van Katoen en Nu, Woodstock the Story en de FC Twente Crisis Revue).

Vrouw Holle heet je welkom bij de Boetentiedse Biecht: de nacht waarin overleden zondaars verlost kunnen worden van hun eeuwige boetedoening als dwaallicht of Heemänneke. En zo komen illustere figuren uit legenden en sagen hun onschuld bepleiten. Zoals Bommen Berend en Hutten Kloas. Lach'n!